Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/reklamyswi/domains/reklamyswietlne.pl/public_html/index.php on line 11

Notice: Undefined index: description in /home/reklamyswi/domains/reklamyswietlne.pl/public_html/index.php on line 42
Montaż - POLKOM Wrocław

UWAGA !!! UŻYWANIE REKLAMY ZABIJA KONKURENCJĘ !!!

Montaż

//

Galeria

Prace Alpinistyczne

Swoje produkty montujemy wszędzie. Jeżeli podnosniki koszowe nie sięgają to jesteśmy w pełni przygotowani do prac wysokościowych-alpinistycznych. Klient płaci, klient wymaga. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zdjęcia przedstawiają prace z mo ntażu podświetlenia dachu budynku rurami neonowymi.

budynek LBH przy ul. Legnickiej 56
obok CH Magnolia

Mistrz Świata

Pamiątkowa fotka po montażu reklamy dla mistrza świata w boksie Macieja Zegana. Po lewej mi strz świata w boksie Maciej Zegan za plecami jego sklep.

Wrocław, ul. Strzegomska

TABIPLAST

W końcu zima odpuściła i chłopaki wyruszyli na montaż. Tym razem z własnych rusztowań wysokość o koło 5 metrów do dołu reklamy.
Tablica aluminiowa z literami wyciętymi z dibondu czarnego oświetlana halogenami od góry.

Pietrzy kowice
specjalana Strefa Ekonomiczna

DIODY LED

Montaż systemów diodowych w literach przestrzennych. Na zdjęciu dwa różne systemy LED.

E.Leclerc

Montaż neonów w literach przestrzenych wykonany z aluminium. Prace wykonywane z podno śnika jak i z bezpośrednio z dachu. Litery wysokości 3 metrów, logotyp o średnicy 8 metrów.

Wrocław, ul. Trzebnicka

WGN nieruchomości Wrocław

Znowu prace wysokościowe. Godzina 2.00 w nocy. Prace mogły odbywać się tylko w n ocy ze względu na trakcje wysokiego napięcia. Pod podnośnikiem koszowym jeździły tramwaje.

WGN cd

już świta, a my kończymy jest godzina 6.30

WGN siedziba

Duża inwestycja podzielona na trzy etapy. Pierwszy etap to semafor widoczny na zdjęciu. Drugi etap ciąg świetlny nad wejściem. Trzeci etap to podsufitówka nad wejściem wykonana ze stali nierdzewenej perforowanej w kwadraciki przypominające log o WGN.

Wrocławska Giełda Nieruchomości
Wrocław, ul. Ruska

© 2009 www.reklamyswietlne.pl :: Projekt graficzny - www.studio-luna.pl :: Realizacja - www.nafmedia.pl