banner

Historia firmy – producenta reklam

 Firma została założona w 1983 roku w Nowej Rudzie i do dziś tutaj mieści się jej siedziba. Na tego typu działalność, jeszcze w tamtych czasach potrzebna była zgoda Ministerstwa w Warszawie, o którą staraliśmy się prawie trzy lata.

Byliśmy jednym z pierwszych prywatnych punktów ksero w Polsce. Czasy były ciężkie, gdyż w dobie maszyn do pisania oraz kalki kopiującej niewiele ludzi wiedziało, że można w inny szybki sposób wykonać kopię.

Trudności z pozyskaniem klienta zmusiły nas do ciągłego poszerzania usług, zaczynając od produkcji pieczątek, tablic, poprzez szyldy, kończąc na własnej drukarni offsetowej.

Po kilku latach staliśmy się firmą z bardzo mocną pozycją na rynku byłego województwa wałbrzyskiego oraz Kotliny Kłodzkiej.

Solidność, doświadczenie oraz podążanie za szybkim rozwojem technicznym jak i internetem w latach 80-90-tych pozwoliły nam umocnić swoją pozycje ale już na rynku ogólnopolskim.

Od 10 lat posiadamy swój oddział w pięknym mieście Wrocław. Od 5 lat wykonujemy reklamy za granicami naszego kraju (Niemcy, Austria, Anglia, Szwecja, Hiszpania) produkujemy je oraz dostarczamy i montujemy u klientów z po za Polski

Obecnie w firmie trwają prace i przygotowania do otwarcia oddziału na terenie Niemiec. Oddział miałby zacząć funkcjonować już w pierwszej połowie 2010 roku w Heidelbergu niedaleko Frankfurtu nad Menem.

Posiadamy własne, pełne zaplecze produkcyjne, samochody serwisowe, ekipy montażowe, maszyny numeryczne CNC, urządzenia laserowe, tradycyjne plotery tnące jak i solventowe, laboratorium do produkcji neonów, ślusarnie, spawalnie oraz maszyny do termo tłoczenia tworzyw sztucznych.

Cóż można dodać, chyba tylko to iż jesteśmy firmą rodzinną bez obcego kapitału w 100% Polską. SOLIDNOŚĆ – TRADYCJA – DOŚWIADCZENIE pozwalają nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma zawsze kierowała się mottem:

„nie sztuką jest zrobić tanią reklamę, sztuką jest zrobić dobrą reklamę za rozsądne pieniądze.”

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?