banner

Montaż reklam

Prace alpinistyczne

Prace Alpinistyczne

Swoje produkty montujemy wszędzie. Jeżeli podnośniki koszowe nie sięgają to jesteśmy w pełni przygotowani do prac wysokościowych-alpinistycznych. Klient płaci, klient wymaga. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zdjęcia przedstawiają prace z montażu podświetlenia dachu budynku rurami neonowymi.

budynek LBH przy ul. Legnickiej 56
obok CH Magnolia

Mistrz Świata

Pamiątkowa fotka po montażu reklamy dla mistrza świata w boksie Macieja Zegana. Po lewej mistrz świata w boksie Maciej Zegan za plecami jego sklep.

Wrocław, ul. Strzegomska

TABIPLAST

W końcu zima odpuściła i chłopaki wyruszyli na montaż. Tym razem z własnych rusztowań wysokość o koło 5 metrów do dołu reklamy.
Tablica aluminiowa z literami wyciętymi z dibondu czarnego oświetlana halogenami od góry.

Pietrzykowice
specjalna Strefa Ekonomiczna

DIODY LED

Montaż systemów diodowych w literach przestrzennych. Na zdjęciu dwa różne systemy LED.

E.Leclerc

Montaż neonów w literach przestrzennych wykonany z aluminium. Prace wykonywane z podnośnika jak i z bezpośrednio z dachu. Litery wysokości 3 metrów, logotyp o średnicy 8 metrów.

Wrocław, ul. Trzebnicka

WGN nieruchomości Wrocław

Znowu prace wysokościowe. Godzina 2.00 w nocy. Prace mogły odbywać się tylko w nocy ze względu na trakcje wysokiego napięcia. Pod podnośnikiem koszowym jeździły tramwaje.

WGN cd

już świta, a my kończymy jest godzina 6.30

WGN siedziba

Duża inwestycja podzielona na trzy etapy. Pierwszy etap to semafor widoczny na zdjęciu. Drugi etap ciąg świetlny nad wejściem. Trzeci etap to podsufitówka nad wejściem wykonana ze stali nierdzewnej perforowanej w kwadraciki przypominające log o WGN.

Wrocławska Giełda Nieruchomości
Wrocław, ul. Ruska

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?