banner

Jako doświadczony producent reklam polecamy najlepsze rozwiązania w zakresie reklam świetlnych

Eksponowanie nazwy własnej firmy, loga instytucji czy lokali pozwala na zwiększenie zainteresowania Klientów. Reklama świetlna to doskonała metoda, którą propagujemy jako profesjonalny producent reklam. Z własnego doświadczenia wiemy, że dobrze zorganizowana i przemyślana reklama może być sposobem na efektywny rozwój strategii marketingowej firm. Nasze produkty, w dużej mierze wykonujemy ręcznie, starając się, by efekt końcowy był jak najlepszy.

Produkcja liter świetlnych

Litery z pleksy

Znowu ręczna robota. Litery przestrzenne z plexy o grubości 3 mm. Podświetlane od wewnątrz czerwonym neonem dla podbicia efektu świetlnego.

Napis „eurobank” z logiem osadzony na własnej konstrukcji aluminiowej lakierowanej proszkowo.

Surowe litery aluminiowe

Litery przestrzenne wykonane z aluminium. Lico blacha AL grubości 3mm, boki blach a AL 2mm.

Spawanie migomatem w osłonie argonu.

Szlifowanie i polerowanie przed lakierowaniem.

Produkcja reklam

Litery Aluminiowe

Polakierowane proszkowo litery, zamontowane na dibondzie. Podświetlone od wewnątrz rurą neonową.

Niestety branża reklamowa jest branżą gdzie nie wszędzie maszyny mogą
zastąpić człowieka. Większość prac jest wykonywana ręcznie (wszelkiego rodzaju montaże, podłączenia elektryczne, lakierowania, spawania, gięcie szkła – neonów).

Ploter mechaniczny

PLOTER MECHANICZNY

Oczywiście są też maszyny, które  ułatwiają nam życie. Maszyna CNC frezująco – grawerująco – tnąca obrabia prawie wszystkie materiały od tworzyw sztucznych, przez drewno aż po metale kolorowe nawet do głębokości 150 mm

Gięcie szkła

Gięcie szkła

Niestety proces produkcji i gięcia szkła po dzień dzisiejszy jest procesem w 100% wykonywany m ręcznie. Sztukę tą można spokojnie nazwać rękodziełem. Niewiele ludzi potrafi obrabiać szkło na gorąco. Jest to bardzo ciężka i precyzyjna praca w bardzo t rudnych warunkach.

NEONY

Posiadamy własne laboratorium do pompowania i wygrzewania neonów oraz nabijania ich gazami szlachetnymi czy płyną rtęcią.

Ręczna obróbka prasy

Ręczna obróbka pleksy

Jak widać na załączonym obrazku nie zawsze do końca maszyna CNC obrobi materiał tak jak byśmy tego oczekiwali. Znowu to człowiek jest nie zastąpioną maszyną.

TERMOFORMIERKA

W naszym parku maszynowym znalazła się też termoformierka. Maszyna do tłoczenia – formowania na gorąco plexy najwcześniej przygotowanej formie. Na maszynie CNC tłoczymy gotowe produkty.

Wszystko najwyższej klasy

Oczywiście drobne narzędzia tj. wiertarki, zagłębiarki, szlifierki, spawarki, wkrętarki, młot udarowy, wyrzynarki, śrubokręty, młotki, klucze i inne są niezbędne w codziennej pracy.

Kącik grafiki wyklejanej

Jest i kącik z ploterem tnącym folie samoprzylepne. To urządzenie można już spotkać w każdej firmie reklamowej i nie koniecznie musi to być producent reklam.

Ploter termiczny

To następny ploter ale termiczny. Wykorzystywany do obróbki styropianu i najczęściej stosowanego materiału w reklamie – styroduru. Dzięki temu ploterowi można tworzyć formy przestrzenne 3D tanim i szybkim sposobem.

Ploter Laserowy

Oczywiście idąc z duchem postępu w naszej firmie nie mogło zabraknąć urządzenia laserowego. Jest nim ploter laserowy, grawerująco-wycinający. Pracuje w każdym materiale od gumy, aż po grawerowanie metali czy nawet szkła i kamienia.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?